Історія заснування Кремидівської школи

Історія заснування школи

Кремидівська ЗОШ І – ІІІ ступенів була заснована у 1927 році на території районної МТС. Спочатку вона функціонувала як початкова школа. Першим директором був Лука Пилипович Дубровський, під керівництвом якого збудовано першу будівлю на території сучасної школи. В 1936 році відбувся перший випуск учнів сьомого класу.

Під час Великої Вітчизняної війни територія с.Кремидівки була окупована румунськими військами, тому навчання проводилися в іншому приміщенні  на території елеватора.

Після війни у 1944 – 1946 рр. директором школи була вчителька німецької мови Дубровська Марія Андріївна.

З 1946 року школу очолював Горовий Петро Юхимович .Наступний директор – Комарук Василь Пилипович.

Основна будывля школи, яка нині реставрована, була збудована під керівництвом директора  - Лоскутової Антоніни Василівни.

З  плином часу школа потребувала розширення навчальних корпусів. Тому у 1964 році в школі було добудовано спортивну залу та дві класні кімнати. В цей час директором школи був Сорочан Володимир Іванович, який також разом з батьківським комітетом (Пінакі Д., Денисов В.) був ініціатором відкриття середньої школи в селі. З 1965 року школа працює як середня.

Коли школу очолював Тетенко Михайло Савелійович , вона набула сучасних розмірів. Було добудовано приміщення теперішньої початкової школи, в якій функціонував інтернат для  тижневого перебування дітей з навколишніх сіл. В цей час зєднано два корпуси школи, побудовано житловий двоквартирний будинок для вчителів.

1986 – 1996 рр. керівником школи був Орлов Петро Дмитрович, який став ініціатором будівлі нової школи. Будівництво типової школи розпочалося, але в 90 – х роках за обєктивних причин припинено.

1996 – 2006 рр. школу очолювала Вишневська Валентина Миколаївна. Під час її керівництва було реставровано головний корпус шкільної будівлі. В 2006 році директором  стала Кот Надія Василівна.

Педагогічним колективом школи за час її існування було випущено 47 учнів із золотими та срібни