Процедура подання

ПРОЦЕДУРА РОЗГЛЯДУ ЗАЯВ

та неупереджуваного з’ясування обставин випадків булінгу в школі

1. Свідок випадків булінгу повинен подати директору школи заяву про даний випадок.

2. Директор школи створює наказом по школі Комісію з розгляду випадків булінгу (цькування) та скликає засідання даної Комісії.

3. До складу Комісії можуть входити директор школи, педагогічні працівники, батьки постраждалого та булера, інші зацікавлені особи.

4. Якщо Комісія визнала, що це був булінг(цькування), а не одноразовий характер, то директор школи повідомляє уповноваженні підрозділи органів Національної поліції України та Службу у справах дітей про даний випадок.

НАСЛІДКИ БУЛІНГУ

1.  Булінг (цькування) учасника освітнього процесу (учня, вчителя, працівника школи), визнане Комісією, несе за собою відповідальність для батьків неповнолітнього накладанням штрафу від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів, або від 20 до 40 годин громадських робіт на батьків булера.

2. Якщо булінг (цькування) вчинено групою осіб або повторно протягом року після накладання адміністративного стягнення, штраф становитиме від 100 до 200 неоподаткованих мінімумів, або громадські роботи від 40 до 60 годин.