УВАГА!!!

КОНКУРС ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА

22 жовтня пройде шкільний етап міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Т.Г.ШЕВЧЕНКА. Подробиці у вчителів української мови.

в Україні є «гаряча лінія» - для дітей та про дітей. Лінію, яка відтепер діє за номером 0 800 500 225, відкрили у Міжнародному жіночому правозахисному центрі «Ла Страда-Україна». Тут маленькі українці знайдуть підтримку та пораду стосовно своїх проблем, якими їм нема з ким поділитися. Батьки, вчителі та вихователі матимуть змогу оперативно отримати індивідуальну консультацію стосовно порушень прав дітей. Дзвінки на лінію - безкоштовні як зі стаціонарних телефонів на всій території України, так і з мобільних усіх українських операторів.

Нціональна дитяча “гаряча лінія”  0 800 500 225 або 116 111 (для дзвінків з мобільного) в будні дні з 12:00 до 20:00.